OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - STŘEDOČESKÝ KRAJ, PRAHA

Středočeský kraj | 35 000 - 70 000 Kč/měs

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - Středočeský kraj + Praha, Jihočeský kraj, Vysočina

Společnost s celorepublikovou působností zabívající se podlahovým značením a úpravami průmyslových podlahových ploch hledá zkušené OBCHODNĚ-TECHNICKÉ ZÁSTUPCE! (Středočeský kraj + Praha, Jihočeský kraj, Vysočina)

Co vás čeká:
- péče o stávající i nové zákazníky
- návrhy řešení koncovým zákazníkům (podlahové značení, rekonstrukce podlah atd.)
- přípravu časového plánu pro práci techniků
- aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
- budování dlouhodobých vztahů
- práce v interním systému, reportování
- 4-6 týdnů po nástupu - zaučení v provozu

Požadujeme:

- SŠ vzdělání (ideálně technického nebo ekonomického směru)
- technické znalost; zkušenosti s technickým servisem
- zkušenosti s prodejem (min.3 roky praxe v samostatné obchodní činnosti)
- znalost outlook, excel, atd.
- hledáme extroverta s reprezentativním vystupováním, orientovaného na výsledek
- ochota cestovat (až 4000km - 5000km měsíčně)
- samostatnost
- technický background, zkušenosti s technickým produktem či službou

Benefity:

Služební auto i pro soukromé účely
Mobilní mobil
Tablet
Home office
Stravenky
Vzdělávací kurzy
Kvartální bonusy

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 2-30-326857

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

35 000 - 70 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou