OFFICE MANAGER NA LÉTO, 150 Kč/hod, Praha

Praha | 150 Kč/hod

Náplň práce:

Hledáte si práci na léto a máte zkušenosti na pozici Office managera? Rádi komunikujete v češtině i angličtině? Tak nám zašlete svůj životopis!

Vaší náplní práce na pozici OFFICE MANAGERA bude:

  • Zajišťování plynulého chodu kanceláře
  • Příprava zasedacích místností
  • Zajišťování občerstvení na firemní jednání
  • Nákup drobného materiálu
  • Dohled nad probíhající rekonstrukcí ve společnosti
  • Správa firemního bytu - předávání klíčů
  • Ad-hoc administrativní úkoly

Lokalita: Praha 2 - I.P. Pavlova
Mzda: 150Kč/ hodina
Úvazek: 40 hodin týdně
Doba trvání: 2 měsíce

Požadujeme:

  • Zkušenosti na pozici Office manager
  • Min. SŠ vzdělání
  • MS Office - uživatelská znalost
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (B2)
  • Orientace na detail, komunikativnost a pečlivost

Další informace:

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-19-326883

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 1. 7. 2019 do 31. 8. 2019

Mzda:

150 Kč/hod

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí), Angličtina (pokročilá)