ADMINISTRATIVA, SPRÁVA VOZIDEL, 27 000 Kč

Praha-Nusle | 25 000 - 27 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte zájem získat zkušenosti z banky? Baví Vás věci dotahovat do konce? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a odstartujte svoji kariéru v oblasti operativního leasingu.

  • Evidence a správa dodavatelů v rámci zabezpečení servisních služeb vozidel
  • Zpracování podkladů k přihlašovaní vozidel v rámci operativního leasingu
  • Zpracování podkladů pro objednání vozidel v rámci produktu operativního leasingu
  • Tvorba smluvní dokumentace pro zajištění služeb, které si klient sjedná v rámci operativního leasingu vozidla
  • Tvorba analýz a reportů

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč dle zkušeností
Pracovní doba: 40 hodin týdně
Docházka: 9:00 - 15:00 nutné, zbytek flexibilní
Lokalita: Praha 4
Nástup: ihned

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání ekonomického/technického zaměření
  • znalost obchodních zvyklostí a smluvních vztahů
  • zkušenosti z oblasti operativního leasingu velkou výhodou
  • komunikativnost, schopnost práce v týmu i samostatně
  • pečlivost, důslednost, spolehlivost
  • znalost práce na PC (MS Office)

Další informace:

Benefity:

  • 16% roční bonus
  • Cafeterie
  • Stravenky
  • 3 sick days
  • 5 týdnů dovolené

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-12-326938

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Nusle

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

25 000 - 27 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí), Slovenština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno / sickday