Specialista péče o zákazníky, víkendový provoz!

Královéhradecký kraj | 10 000 - 11 000 Kč/měs

Jsi noční pták a chceš toho využít ve svůj prospěch? Nebo se Ti jednoduše časově hodí práce večer víc?

Tak čti dál.

Náplň práce:
- řešení zákaznických požadavků, tedy komunikace se zákazníky
(žádný prodej po telefonu!)
- poskytování přesných informací týkajících se portfolia produktů
- zadávání dat do PC

Potřebujeme pomoci ve dnech:
SO + NE od 17:00 – 23:00
PO od 18:00-24:00

Požadavky:

- velmi dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
- praxe v zákaznického servisu velikou výhodou
- ochotu pracovat ve večerních hodinách a o víkendu
- znalost práce na PC
- nástup možný od 1.7.2019

Benefity:

- Možnost nastartovat svoji kariéru v mezinárodní firmě a to i bez předchozí praxe!
- Práce v příjemné partě lidí. :-)
- Možnost pracovat na částečný úvazek.
- Hodinová mzda 120,- až 150,- Kč.

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 5-12-326940

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Královéhradecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou

Mzda:

10 000 - 11 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (základní/pasivní)

Pozice je vhodná pro absolventy.