MANIPULANT | ČISTÁ VÝROBA, v průměru 29 000 Kč/měs.

Praha-Dolní Měcholupy | 25 300 - 29 000 Kč/měs

Náplň práce:

Do farmaceutické společnosti hledáme kandidáty na pozici DĚLNÍK / MANIPULANT. Pokud se nebojíte manuální práce, jste otevřený/á směnnému provozu a máte rád/a nové výzvy, zareagujte na naši pracovní nabídku!

Náplň práce manipulanta:

  • Manipulace s produkty a obalovými materiály
  • Práce s paletovým vozíkem (ne VZV)
  • Převoz materiálu ze skladu k výrobní lince
  • Pomocné práce u výrobní linky a drobná administrativa

Třísměnný provoz od pondělí do pátku (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Odměna: 25 300 Kč + příplatky cca 3 400 Kč za směnný provoz, příspěvek na kulturu 10 000 Kč/rok, roční bonus a další benefity, viz níže.

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice

Požadujeme:

  • Zkušenost s manuální prací
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota prácovat ve směnném provozu

Další informace:

Benefity:

  • NÁSTUP DO KMENU - smlouva přímo se společností a na dobu NEURČITOU
  • NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu
  • PŘÍSPĚVEK NA UBYTOVÁNÍ 36 000 Kč v případě stěhování za prací
  • ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ nového zaměstnance 30 000kč
  • PŘÍPLATKY průměrně 2 400 Kč za třísměnný provoz
  • ROČNÍ BONUS v průměru ve výši jednoho Vašeho platu
  • TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 KČ
  • FLEX PROGRAM (kulturní vyžití) ve výši 10 000 Kč/rok po zkušební době

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-21-317881

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Dolní Měcholupy

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

25 300 - 29 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Ubytování / příspěvek na ubytování, Závodní stravování, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas