HELPDESK internetového bankovnictví | HK | od 20 500Kč/měs

Královéhradecký kraj | 20 500 - 24 000 Kč/měs

Náplň práce:

Super příležitost! NASTARTUJ KARIÉRU V BANCE!

Rádi bychom Ti představili pozici, na které budeš pracovat na PC, komunikovat s klienty a předávat jim informace, které se týkají internetového bankovnictví, případně produktů banky. Neboj, vše Tě naučíme!

Měsíční mzda: fix 20 500 Kč + výkonnostní bonusy, stravenky ve výši 100,- Kč, cafeterie, 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volno, nadstandardní příplatky.
Lokalita: centrum Hradce Králové

Požadujeme:

Baví tě komunikovat s lidmi, hledáš práci spojenou s počítačem a orientuješ se na internetu a v aplikacích? Máš minimálně maturitu? Pak je tato pozice "Helpdesk internetového bankovnictví" přímo pro Tebe!

Pošli nám svůj životopis získej praxi na Helpdesku!

Další informace:

Benefity:
Určitě Tě zajímá, co nabízíme my:

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní zdravotního volna
  • stravenky
  • příplatek za odpolední směnu
  • flexipasy
  • Společenské akce a sportovní hry
  • pozice je pasivní, nejedná se o aktivní telesales

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 5-11-319973

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Královéhradecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou

Mzda:

20 500 - 24 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Pozice je vhodná pro absolventy. Pozice je vhodná pro OZP.