Obráběč kovů | KMENOVÝ STAV | příspěvek 20 000 CZK

okres Jihlava | 23 000 - 25 000 Kč/měs

Náplň práce:

Broušení, vrtání, obrábění, soustružení.. pokud se v těchto činnostech pohybujete jako ryba ve vodě, tak hledáme právě VÁS !

V naší ryze české společnosti uvítáme nejen obráběče, kteří mají zkušeností na rozdávání, ale i absolventy strojírenského či jiného příbuzného technického oboru, kteří potřebují nastartovat kariéru.

K nástupu Vám nabízíme náborový příspěvek 20 000 Kč a navýšení mzdy po zkušební době.

Požadujeme:

- vyučen ve strojírenském nebo příbuzném technickém oboru
NEBO praxe na obdobných zařízeních
- orientace ve výkresové dokumentaci
- ochota pracovat na 3-směnný či 12-ti hodinový nepřetržitý provoz

Další informace:

Benefity:
- dovolená 5 týdnů
- příspěvek za 100% docházku
- příspěvek na závodní stravování
- permanentky na sportovní utkání
- výhodné volání v rámci zaměstnaneckého programu

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 6-21-331895

Informace o pozici

Místo pracoviště:

okres Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

23 000 - 25 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventy.