Přípravář nástrojů, Třebíčsko, 25 000 Kč

okres Třebíč | 25 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáme šikovné pracanty na pozice přípravářů nástrojů, kteří se nezaleknou jednoduché práce na PC. KMENOVÝ STAV !

Ti, kteří do práce neradi dojíždí, jistě ocení fakt, že díky 12ti hodinovým směnám se tam ukážete pouze 14x v měsíci.

- kompletace nářadí k obrábění
- spolupráce v oddělení výroby
- jednoduchá práce s PC

Požadujeme:

- vzdělání ve strojírenském nebo jiném technickém oboru PODMÍNKOU
- zodpovědnost, samostatnost
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Další informace:

Benefity:
- 5 týdnů dovolená
- příplatky za přesčasy, svátky, víkendy, noční směny
- příspěvek na stravování
- po 3 měsících benefitní karta s příspěvkem na volnočasové aktivity
- příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
- příspěvek 500 Kč pro dárce krve

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 6-21-331901

Informace o pozici

Místo pracoviště:

okres Třebíč

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

25 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventy.