Montážní dělník Jihlava, až 32 000Kč, bonus 50 000 Kč

kraj Vysočina | 23 500 - 32 000 Kč/měs

Náplň práce:

Pracujte pro lídra v automobilovém průmyslu.

Po šesti měsících si dosáhnete na mzdu až 32 000 Kč v závislosti na směnné modelu. Navíc - časově omezená nabídka: nástupní bonus 50 000 Kč!!!!

Staňte se součástí inovací. Jako montážní dělník budete mít možnost si nejen slušně vydělat, ale také se podílet na nových technologiích ve výrobě.

Požadujeme:

- min. ukončené základní vzdělání
- věk min. 18.let
- ochota pracovat ve směnném provozu
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav

Další informace:

- mimořádné odměny za přesčasové víkendové směny až 5 000 Kč/měs. (tyto přesčasové víkendové směny jsou dobrovolné, tj. chcete-li si více vydělat, máte možnost)
- týden dovolené navíc
- dotované závodní stravování (denní menu již od 15 Kč, noční jídlo zdarma)
- závodní škola (strojírenské minimum. Po úspěšném absolvování možnost ucházet se o vyšší pozici, například obsluha obráběcích strojů CNC, s čím souvisí vyšší mzdové ohodnocení)
- volnočasové aktivity zcela zdarma pro Vás i Vaše rodinné příslušníky (bazén, wellness, fitness, bruslení)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 6-21-331934

Informace o pozici

Místo pracoviště:

kraj Vysočina

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou

Mzda:

23 500 - 32 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Základní

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Pozice je vhodná pro absolventy.