PLANT MANAGER

Jihočeský kraj | 150 000 - 300 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáme zkušeného PLANT MANAGERA pro vedení velké výrobní společnosti (500+ zaměstnanců) se zaměřením na automotive.

Ředitel závodu bude mít zodpovědnost za přípravu a realizaci kompletní strategie výrobního závodu a reporting mateřské společnosti do Rakouska. Dále odpovídá za fungování závodu, řízení oddělení - výroba, logistika, inženýring, nové projekty a nepřímo oddělení kvality.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického směru
- nejméně 10 let odborné praxe v automotive průmyslu na vedoucí pozici (vedoucí závodu, vedoucí provozu, výrobní ředitel, manažer kvality)
- zkušenost v oblasti technologie plastů
- odborné znalosti v oblasti řízení optimalizace a štíhlé výroby
- praxe v oblasti řízení projektů a procesů
- angličtina na úrovni C1

Další informace:

Benefity:
- služební vůz i pro soukromé účely (Škoda Superb - nejvyšší výbava)
- možnost využití služebního bytu v areálu společnosti

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 7-30-332079

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

150 000 - 300 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook