Hledá se srdcař! Vedoucí provozu baru! BRNO CENTRUM

Brno | 20 000 - 22 000 Kč/měs

Náplň práce:

Narovinu - hledáme někoho, kdo bude dělat práci naplno, je proaktivní a chce se pohybovat v oblasti baru. Kdo má rád společnost a nevadí mu řešit i komplikované situace!

Tvojí náplní práce bude:
- starost o bezchybný chod baru
- plánovat směny zaměstnancům
- objednávat zboží
- správa a komunikace baru na sociálních sítích
- plnit cíle
- plánovat eventy
- vymýšlet akce

Práce je na poloviční úvazek (20 hodin týdně) s pružnou pracovní dobou.

Požadujeme:

Budeš se k nám hodit pokud umíš:
- být proaktivní
- profesionálně komunikovat se svými kolegy i zákazníky
- umět vést
- být pečlivý, systematický, schopný dotáhnout věci do konce
- umět pracovat s počítačovým softwarem na pokročilé úrovni
- nebojíš se výzev a komplikací

Další informace:

Benefity:
- flexibilní pracovní doba
- neomezené možnosti inovací, možnost realizace nových nápadů
- práce v samém centru Brna
- práce se dá kombinovat s vlastním podnikáním

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-15-332412

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

20 000 - 22 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Pozice je vhodná pro absolventy.