VEDOUCÍ STAVEBNÍ DIVIZE

Zlínský kraj | 40 000 - 60 000 Kč/měs

Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky! Hledáme vedoucího stavební divize pro stavební společnost ve Zlíně!

Náplň práce:
- zodpovědnost za komplexní výrobní i ekonomický chod střediska
- konzultace technických podkladů a studií zákazníka
- zpracování studijních návrhů pro zákazníka
- tvorba cenových nabídek, uzavírání smluv se zákazníky
- kontrola výroby
- vedení týmu

Požadujeme:

- SŠ/VŠ stavební
- praxe na obdobné pozici
- schopnost vést podřízené
- obchodní dovednosti
- kreativita
- ŘP. sk B

Benefity:

- motivující platové ohodnocení v závislosti na výsledcích střediska
- služební automobil pro soukromé účely
- 5 týdnů dovolené
- mobilní telefon, PC

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 2-21-332510

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Zlínský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

40 000 - 60 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou