LOKÁLNÍ PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ

Moravskoslezský kraj | 50 000 - 65 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte zkušenosti v oblasti projektového řízení v automotive společnosti a právě teď uvažujete o změně zaměstnání? Nabízíme skvělou příležitost ve středně velké společnosti, s příjemným pracovním prostředím a fajn lidmi. Hledáme LOKÁLNÍHO PROJEKTOVÉHO VEDOUCÍHO!

Budete zodpovědný za lokální projekty, projektový tým, nastavení a koordinaci výrobních procesů, řešení nastalých problémů ve výrobě, komunikaci s klienty a dodavateli, ale také budete součástí týmu, který bude zodpovědný za rozšiřování výroby!

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti automotive na obdobné pozici
  • zkušenosti v oblasti projektového řízení, procesního inženýrství
  • silný technický background
  • schopnost jednat a motivovat tým
  • chuť do něčeho nového

Další informace:

Benefity:

  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • 25 dnů dovolené
  • jazykové kurzy zdarma

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-30-332478

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

50 000 - 65 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)