Zákaznický servis s ANGLIČTINOU

Hlavní město Praha | 30 000 - 40 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáš práci po škole nebo pro Tebe nastal čas změnit zaměstnání a poohlédnout se po nových příležitostech?

Čti dál pokud umíš anglicky, láká Tě prostředí mezinárodní společnosti, baví Tě pracovat a komunikovat s lidmi a chceš něco změnit a profesionálně růst.

Tvým úkolem by bylo:
- Zajištění potřeb zákazníků/klientů
- Zodpovídání zákazníkových dotazů (přes telefon, mail)
- Rychlé a efektivní zpracování objednávek
- Zajištění správného procesu řešení technických a jiných problémů
- Spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti (nákup, prodej, atd.)

Požadujeme:

- Plynulá angličtina
- Znalost němčiny nebo francouzštiny (případně jiného EU jazyka) výhodou
- Zkušenost v rámci zákaznickém servisu výhodou
- Komunikační a organizační dovednosti
- Proaktivní a efektivní přístup

Benefity:

- 25 dní dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Stravenky
- Občerstvení na pracovišti
- Multisport karta
- Penzijní připojištění
- Školení a jazykové kurzy
- Možnost horizontálního i vertikálního kariérního růstu
- Teambuilding a další společenské akce organizované společností

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 20-28-332525

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

30 000 - 40 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce

Pozice je vhodná pro absolventy.