C# PROGRAMÁTOR DATOVÝCH APLIKACÍ

Zlínský kraj

Náplň práce:

Máte aktivní znalost C# v prostředí .NET a hledáte práci?
Česká společnost orientující se na poskytování vysoce kvalifikovaných řešení ve vybraných oblastech informačních technologií hledá C# PROGRAMÁTORA!

Náplní práce bude programování serverových modulů, které zpracovávájí data z nových zdrojů.
Analýza a zpracování úprav stávajících modulů. Prezentace uživateli, komunikace s externími zákaznickými systémy.

Požadujeme:

- aktivní znalost C# v prostředí .NET (Visual Studio)
- alespoň základy AJ/NJ
- samostatnost a chuť se profesně rozvíjet

Výhodou pro Vás bude aktivní znalost -> aktivní znalost OOP, SQL, Entity framework.

Další informace:

Benefity:
- volná pracovní doba
- možnost home-office
- stravenky
- jazykové kurzy
- práce s technologiemi IoT (Internet of Things)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 12-10-332568

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)