Specialista Financování

Moravskoslezský kraj

Náplň práce:

Máte zkušenosti v oblasti financí a controllingu? Hledáte novou výzvu? Máme tu nabídku přesně pro Vás!

  • bankovní platby a komunikace s bankou ve věcech revolvingového úvěru
  • plánování a optimalizace cash flow ve spolupráci s odděleními a mateřskou společností
  • zajištění financování přes leasingy (smlouvy, dokumentace)
  • asistence při přípravě finančního plánu
  • monitorování a vyhodnocování investičního plánu
  • reporting finančních ukazatelů
  • měsíční a kvartální reporting
  • komunikace s auditorskými společnostmi

Požadujeme:

  • zkušenosti s koordinací revolvingového úvěru - orientace v kurzovém riziku, úrokových sazbách
  • znalost principů účtování a daňové problematiky
  • znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • analytické myšlení
  • pokročilá znalost MS Excel (pokročilé funkce, makra)

Další informace:

Benefity:

  • odpovídající fixní mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • kurzy anglického a německého jazyka

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-11-332393

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)