STROJNÍK FINIŠERU A VÁLCE - JABLONEC N. N.

Liberecký kraj | 25 000 - 30 000 Kč/měs

Náplň práce:

HLEDÁME STROJNÍKA DO STAVEBNICTVÍ!

Máš řidičský průkaz B, C, E, T a profesní průkaz řidiče? Znáš práci na finišeru a válci? Jsi manuálně zručný a zvládneš položit asfaltobeton?
Potom se přihlas na pozici:

STROJNÍK FINIŠERU A VÁLCE

Co Tě čeká:

- obsluha finišeru
- válcování položených povrchů (asfaltobeton, obrus, perk)
- hlídání a nastavování výšky pokládané vrstvy a rovinatosti asfaltobetonu
- ostatní práce spojené s pokládkou (povrchová úprava, zálivky atd.)
- řízení stroje zimní údržby dle zařazení

Požadujeme:

ŘP skupiny B, C, E, T + profesní průkaz
Strojní průkaz
Znalost práce na finišeru a válci výhodou

Další informace:

Benefity:
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- týden dodatkové dovolené - celkem 5 týdnů
- příspěvek na penzijní pojištění - 2% hrubé mzdy
- úhrada zvyšování kvalifikace
- fondy pro děti - tábory, kroužky
- mimořádné odměny dle výkonu a aktivity - poukázky do OC, do sauny, bazénu

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-40-332569

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

25 000 - 30 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas