Brigáda v servisním centru - vhodné pro studenty

Brno | 105 - 125 Kč/hod

Náplň práce:

Hledáte zajímavou práci/ brigádu? Zajímá Vás elektronika a počítače ale nemáte praxi?! Nebo Vás prostě zajímá táto oblast a rádi se učíte?

Nabízíme práci v čistém elektrotechnickém prostředí servisního centra v Brně Slatině pouze na RANNÍ směnu.

Hledáme šikovné více i méně zkušené kandidáty na pozici do servisního centra!

Vaší náplní práce bude zejména:
- vizuální kontrola a kompletace výrobků
- testování funkčnosti těchto výrobků
- identifikace chyb
- zadávání údajů do interního systému

Jedná se o pozici v jednosměnném provozu (cca 7:00-15:30) a Po-Pá (svátky a víkendy se nepracuje).
Lokalita: Brno Slatina

Požadujeme:

- manuální zručnost a dobrý zrak
- pečlivost a pozornost pro detail
- uživatelská znalost práce s počítačem
- potřeba pracovat 5-6 měsíců
- možnost pracovat alespoň třikrát týdně (Po-Pá)
- zkušenosti s pájením velkou výhodou!

Nástup možný ihned nebo po dohodě

Další informace:

Benefity:
- jenom ranní směna
- školení, zaučení
- zajímavá mzda
- skvělý kolektiv
- možnost profesního růstu!

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-21-332605

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 26. 8. 2019 do 31. 1. 2020

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda:

105 - 125 Kč/hod

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.