SKLADNÍK/CE - PRAHA 10 - 2 SMĚNY- až 32 000 Kč/měs.

Praha-Štěrboholy | 22 000 - 32 000 Kč/měs

Náplň práce:

Jste manuálně zručný, hledáte práci od pondělí do pátku a nevadí Vám pracovat ve skladu?
Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Právě hledáme SKLADNÍKA/SKLADNICI do dvousměnného provozu do skladu s elektroinstalačním materiálem pro zavedenou českou rodinnou společnost.

Vaší náplní práce bude příjem a výdej zboží, jeho balení a vybalování, práce se čtečkou a drobná administrativa a udržování skladu v pořádku.

Nástup: možný IHNED
Mzda: 22 000 - 32 000 Kč/měs.
Lokalita: Praha 10 - Štěrboholy
Dvousměnný provoz

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Pečlivost a zodpovědnost

Další informace:

Benefity:

  • Výkonnostní bonus
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč/den
  • Multisport Karta plně hrazená zaměstnavatelem po zkušební době
  • Odměny při životních a pracovních jubileích
  • Sleva na firemní produkty
  • Cafeterie po zkušební době

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-21-327171

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Štěrboholy

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

22 000 - 32 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí), Slovenština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky / služby, Stravenky / příspěvek na stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas