OPERÁTOR VÝROBY - BUDĚJOVICKÁ, v průměru 30 000 Kč!

Telčská 377/1, 140 00  Praha-Michle, Česká republika | 20 000 - 32 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte zkušenost z výroby a hledáte si zaměstnání v centru Prahy? Chcete pracovat v čistém a klimatiozvaném prostředí? Pošlete nám tedy svůj životopis!

Jako OPERÁTOR VÝROBY budete mít na starosti:

  • Obsluhu balící linky
  • Práci s výrobní dokumentací
  • Pomocné práce ve výrobě
  • Dodržování výrobních postupů

Lokalita: Praha 4 u metra Budějovická
Nástupní mzda: 20 000 Kč/měs. + příplatky a bonusy. Na výplatní pásce uvidíte v průměru 30 000 Kč/měs.!

Požadujeme:

  • Praxe z výroby velkou výhodou
  • Časová flexibilita

Další informace:

Benefity:

  • od 1. dne nástupu nárok na bonus až 23,5 % z hrubé mzdy
  • stravenky 100 Kč/den
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotovaná multisport karta

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-21-319266

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

20 000 - 32 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Základní

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí), Slovenština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas

Pozice je vhodná pro absolventy.