LABORANT - POTRAVINÁŘSTVÍ part-time, 120 Kč/hod

Praha-Kyje | 120 Kč/hod

Náplň práce:

JSTE STUDENT VŠ CHEMICKÉ A POTŘEBUJETE ZÍSKAT PRAXI?

Pak hledáme právě TEBE!

Na pozici LABORANTA budeš mít na starosti:

  • Chemické a senzorické testování surovin, mezivýrobků a finálních výrobků
  • Zajišťování kvalitativních záznamů a reportů
  • Spolupráci s ostatními odděleními (výroba, sklad, plánování)
  • Řešení případných kvalitativních problémů

Práce na směny krátký/dlouhý týden vč. víkendů: 6:00 – 18:00, 18:00 – 6:00
Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 9 - Kyje
Mzda: 120 Kč/hod

Požadujeme:

  • Odborné chemické vzdělání (potravinářství výhodou)
  • Praktické zkušenosti v oblasti analytické chemie, zkušenost s prací na HPLC vítána
  • Nutná znalost základní laboratorní praxe
  • Znalost práce s PC
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Proaktivní přístup k práci

Další informace:

Benefity:

  • Pitný režim na pracovišti zdarma
  • Možnost získání praxe v mezinárodní společnosti

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-21-320336

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Kyje

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 2. 9. 2019 do 2. 9. 2020

Mzda:

120 Kč/hod

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)