PHP developer

Hlavní město Praha | 50 000 - 70 000 Kč/měs

Náplň práce:

Zajímá Vás oblast cestovního ruchu a zároveň i zdravotnictví a dovedete si představit že vytváříte aplikace s touto tematikou?

Hledáme PHP vývojáře pro webové aplikace, které budou postavené na PHP 7 s frameworkem Nette.

No a pokud je zrovna toto Vaše oblast a umíte k tomu ještě MS SQL, jste pro nás ideální volbou!

Zaujala Vás pozice?
Reagujte a povím Vám více!

Požadujeme:

- Široká znalost PHP
- Některý framework (Nette, Symfony,..)
- znalost MS SQL

Další informace:

Benefity:
- Home Office
- Flexibilní pracovní doba
- Plně hrazené stravenky
- Roční bonusy
- Plně hrazené jazykové kurzy
- Notebook
- Mobilní telefon

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 2-10-332792

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

50 000 - 70 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá), Čeština (výborná/rodilý mluvčí)