Exekutivní podpora managementu

Hlavní město Praha | 40 000 - 46 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáme posilu do našeho týmu, která bude chtít být důležitou součástí naší mezinárodní kanceláře.

Budeš mít na starosti agendu jak týmové, tak exekutivní asistentky. plánování schůzek, komunikování s klienty, denní používání anglického jazyka a také práci s počítačem

Přesčasy u nás nejsou a když už, tak ti je rádi proplatíme!

Máš-li inovativní nápady, jen dobře, přivítáme to!

Nástup - ihned

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • administrativní praxe
  • MS Office jen základy - tvorba tabulky, formátování, filtry
  • výborné organizační schopnosti
  • týmový duch

Další informace:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 personální dny
  • 5 dnů sick days
  • Kurzy - AJ, MS Office
  • Možnost využití fitness centra
  • Stravenky

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-12-332812

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

40 000 - 46 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno / sickday