Výkonný/á koordinátor/ka společnosti

Hlavní město Praha | 30 000 - 40 000 Kč/měs

Náplň práce:

Baví tě práce v administrativě a chceš se stát součástí mezinárodní společnosti plné benefitů? Když je potřeba, nebojíš se mluvit anglicky? A zároveň chceš získat novou, velmi atraktivní zkušenost do svého CV?

Hledáme právě tebe!

Co bude náplní tvé práce?

  • Organizační a administrativní podpora určenému týmu
  • Komunikace s dodavateli a manažery
  • Příprava podkladů dle požadavků (dopisy, kompletace a tisk smluv a jejich návrhy)
  • Úprava dokumentů, formátování dle daných norem (v MS Word), korektury
  • Vyřizování korespondence, telefonických hovorů
  • Organizace pracovních schůzek, cest a následné vyúčtování
  • Ad hoc úkoly
  • Event management

Nástup: Možný ihned
Lokalita: Praha 1
Mzda: 30 - 40 000 Kč/měs. dle zkušeností

Požadujeme:

  • Výborná znalost českého jazyka
  • Komunikativní angličtina - nesmíš se bát mluvit, když je potřeba
  • Uživatelská znalost MS Office (tvorba základních tabulek, formátování)
  • Zkušenost na administrativní pozici výhodou
  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • Pečlivost, organizovanost

Další informace:

Benefity:

  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 Sick days
  • Roční odměny
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie (10 000 Kč ročně)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-12-332811

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

30 000 - 40 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Zdravotní volno / sickday