MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - kompletace plastů - Liberec

Liberecký kraj | 23 000 - 26 200 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáš si práci v čistém prostředí v Liberci? U nás nejsou skoro žádná rizika, takže o zdraví se bát nemusíš!

Aktuálně obsazujeme pozici:
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - do firmy v Liberci, kde se kompletují loketní opěrky do aut. Žádná surová výroba, jen montáž plastových dílů a práce na 2 nebo 3 směny.

Mzda 21 500 - 25 000 Kč. Po 3 měsících přechod do kmenového stavu.

Tak se nám ozvi!

Požadujeme:

  • ochota pracovat na směny
  • spolehlivost, samostatnost
  • manuální zručnost

Další informace:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky za odpolední směnu 10,-Kč/hod.
  • příplatky za noční směnu 25,- Kč/hod.
  • závodní stravování za 25,- Kč nebo 35,- Kč
  • stravenky
  • 13. a 14. plat

+ další zaměstnanecké benefity

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-21-332864

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

23 000 - 26 200 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Základní

Požadované jazyky:

Čeština (základní/pasivní)

Benefity:

Bonusy/prémie, Stravenky / příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny

Pozice je vhodná pro absolventy.