ÚDRŽBÁŘ NÁSTROJŮ

Jihočeský kraj | 22 000 - 30 000 Kč/měs

Náplň práce:

- čištění používaných nástrojů (kontrola poškození a výměna za nové) a jejich evidence
- kontrola funkčnosti nástrojů
- opravy, úpravy a dokončování povrchů nástrojů
- zabezpečení přijímání forem, příprava formy na vývoz
- výměna vložek

Požadujeme:

- vyučení v technickém oboru (nástrojař nebo obráběč kovů)
- ochota pracovat ve 3 směnném provoze
- zkušenosti se vstřikovacími formami

Další informace:

Benefity:
- měsíční bonus ve výši 1.000 Kč po odpracovaném roce, po dvou letech ve výši 1.500 Kč
- flexipasy v hodnotě 520 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500,- Kč měsíčně po půl roku práce
- 25 dní dovolené
- závodní stravování
- vzdělávací a jazykové kurzy
- firemní akce

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 7-21-332983

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

22 000 - 30 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Firemní akce