GLOBÁLNÍ KONTROLOR DODRŽOVÁNÍ PŘEDPISŮ

Liberecký kraj | 60 000 - 100 000 Kč/měs

Náplň práce:

Troufnete si na kontrolu procesů, předpisů a financí na globální úrovni? Objedete automotive závody v EU, provedete kontrolu a nastavíte příslušná opatření, aby vše bylo tak, jak má? Následně pošlete reporty finančnímu řediteli pro EU - Excel a Powerpoint máte tedy v malíčku? Ohlídáte správnost plnění Vámi nastaveného akčního plánu a zajistíte správný chod závodu po finanční stránce?

Potom pojďte přijmout novou výzvu! Obsazujeme pozici globálního charakteru v automotive průmyslu!

! ! ! GLOBÁLNÍ KONTROLOR DODRŽOVÁNÍ PŘEDPISŮ ! ! !

- kontrola dodržování procesů a předpisů v automotive závodech na globální úrovni
- zjišťování chyb v procesech a nastavování akčních plánů a kontrola jejich včasného plnění
- přezkoumání čtvrtletních finančních zpráv a podávání hlášení o odchylkách
- školení regionálních kontrolorů
- poskytovat podporu lokálním pracovníkům v oblasti procesů, předpisů a finančního kontrolingu
- hledat kroky ke standardizaci a optimalizaci postupů a procesů

- úzká spolupráce s finančním vedením lokálního závodu
- reporting globálnímu finančnímu řediteli

Požadujeme:

- VŠ ekonomická nebo adekvátní praxe
- perfektní AJ
- praxe v globálním kontrolingu v automotive
- znalost postupů a procesů v automotive průmyslu na globální úrovni
- výborná znalost Excelu a Powerpointu
- ochota cestovat v rámci EU - minimum 50% pracovní doby

Další informace:

Benefity:
- bonusy
- meziroční zvyšování mezd
- 5 týdnů dovolení
- stravenky
- školení a kurzy
- flexibilní pracovní doba
- PC, telefon

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-11-329683

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

60 000 - 100 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Firemní akce, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Zahraniční pracovní cesty, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky / příspěvek na stravování