BRIGÁDA - PASIVNÍ LINKA - 16 000 Kč/měs.

Praha-Michle | 200 Kč/hod

Náplň práce:

Hledáte si brigádu a baví Vás komunikace se zákazníky? Pak hledáme právě Vás! Pro zavedenou mezinárodní společnost hledáme brigádníka do zákaznického servisu.

  • Telefonická a emailová komunikace se zákazníky
  • Poskytování stručných technických postupů
  • Správa interní databáze
  • Reporting

Lokalita: Praha 4
Mzda: 16 000 Kč/měs.
Pracovní doba: 20 hod/týden.
Nástup: Ihned

Požadujeme:

  • Zkušenosti se zákaznickým servisem výhodou
  • MS Office uživatelská znalost
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • Velmi dobré komunikační schopnosti

Další informace:

Benefity:

  • Každý den čerstvé ovoce
  • Teambuildingy
  • Masáže na pracovišti zdarma

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-19-332981

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Michle

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 23. 9. 2019 do 23. 9. 2020

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda:

200 Kč/hod

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí), Angličtina (středně pokročilá)