AREA SALES MANAGER | PRAHA A STŘEDNÍ ČECHY

Hlavní město Praha | 60 000 - 65 000 Kč/měs

Náplň práce:

Pokud jste dynamická osobnost s drivem, baví Vás práce v terénu a leadership, jste správný kandidát na pozici AREA SALES MANAGER!

Využijte jedinečnou příležitost a staňte se členem zahraniční kosmetické společnosti, kde můžete naplno využít svůj potenciál!

Co Vás na pozici AREA SALES MANAGERA čeká:

- Zodpovědnost za obchodní výsledky týmu
- Zajištění komunikace mezi obchodním týmem a vedením společnosti
- Trénink a školení podřízených
- Nastavování obchodních cílů a jejich následná kontrola
- Motivace týmu a aktivní leadership
- Podílení se na marketingové strategie společnosti
- Reporting vedení společnosti

Požadujeme:

- Praxe na obdobné pozici (obchod, vedení lidí - kosmetika, retail)
- Částečná znalost angličtiny (AJ B1)
- Orientace na výsledky a cíle
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti
- Manažerské schopnosti, praxe v motivování podřízených a tréninku
- Time management
- Dynamická osobnost, drive a energie
- Časová flexibilita
- ŘP B - aktivní řidič

Další informace:

Benefity:
- Home office
- Flexibilní pracovní doba
- Automobil i k soukromým účelům
- Firemní produkty zdarma
- Motivační bonusový systém
- Mobil
- Notebook

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-13-335949

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

60 000 - 65 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova