Operátor laser

Pardubický kraj | 23 000 - 27 000 Kč/měs

Náplň práce:

Obsluha číslicově řízeného laseru, včetně seřízení. Práce v nepřetržitém provozu.

Požadujeme:

Absolvování studijního oboru strojírenská výroba nebo absolvování učebního oboru z oborové skupiny strojírenství a strojírenská výroba se zaměřením na obsluhu číslicově řízených strojů.

Benefity:

- 5 týdnů dovolené
- příplatek za odpolední směnu 12 Kč/hod
- příplatek za noční směnu 14%
- odměna od mistra až 4000
- docházkový bonus 1750 Kč/měsíc
- dotované stravování

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 33-21-338548

Místo vystavení inzerátu

PRACE, KS

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Pardubický kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou

Mzda:

23 000 - 27 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)