PRODEJNÍ KONZULTANT/KA|BRIGÁDA| LUXUSNÍ PRODUKT|OSTRAVA

Moravskoslezský kraj | 160 Kč/hod

Náplň práce:

Léto končí, Vánoce jsou za dveřmi.

Ne, není to vtip. Myslíme dopředu a rádi bychom posílili náš prodejní tým na období svátečního shonu.

Pokud jste komunikativní a reprezentativní typ, který by si rád přivydělal na povánoční výprodeje, ozvěte se mi. Pomůžete nám udělat radost našim zákazníkům skrze naše luxusní kousky.

Právě teď hledáme vhodné uchazeče na pozici "PRODEJNÍ KONZULTANT/KA|BRIGÁDA| LUXUSNÍ PRODUKT|OSTRAVA" do prodejny luxusního zboží.

  • prodej zboží a poskytování zákaznického servisu
  • poradenství při výběru produktů
  • prezentace výrobků společnosti
  • objednávky a třídění zboží

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti prodeje zboží/služeb jsou VÍTÁNY A JSOU VELKOU VÝHODOU
  • pro zákaznická orientace
  • reprezentativní vystupování
  • ochota pracovat týmově
  • časová flexibilita

Výhodou:

  • anglický jazyk na komunikační úrovni

Další informace:

Benefity:

  • slevy na produkty společnosti
  • nenáročná práce v příjemném prostředí
  • prostředí s luxusními produkty
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • možnost získat nové zajímavé zkušenosti v oblasti prodeje luxusního zboží

a mnohem více...

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-13-339190

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 14. 10. 2019 do 6. 1. 2020

Mzda:

160 Kč/hod

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá)