Zástupce/Zástupkyně ředitele marketu

Brno | 35 000 - 45 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáme zástupce/zástupkyni ředitele hobby marketu!
Máte zkušenosti na podobné pozici? Pak nám zašlete svůj životopis.

Vaši náplní práce bude:

  • Plánování a plnění hospodářských cílů
  • Zajišťování chodu marketu
  • Zodpovědnost za nábor zaměstnanců, organizaci práce a směn zaměstnanců
  • Zástup ředitele v době jeho nepřítomnosti
  • Organizace sezónních a speciálních akcí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na pozici zástupce ředitele/ředitel obchodního řetězce
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Znalost práce na PC

Další informace:

Benefity:

  • Práce v příjemném pracovním prostředí české firmy v Brně
  • Dobré platové podmínky
  • 25 dní dovolené
  • Zaměstnanecké benefity

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-13-339783

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

35 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Bonusy/prémie, Stravenky / příspěvek na stravování, 13. plat