VEČERNÍ BRIGÁDA v PEPCU - CELÁ PRAHA - 140 Kč/hod.

Hlavní město Praha | 140 Kč/hod

Náplň práce:

Hledáme brigádníky na večerní výpomoc do prodejen PEPCO. Pokud máš zájem zašli nám svůj životopis.

Náplň práce spočívá především ve vybalování zboží a věšení oblečení na ramínka.

Brigáda nebude probíhat jen v jedné lokalitě. Lokality se budou střídat dle předem daného kalendáře.

Na výběr je ze dvou možností:
Možnost 1 - Letňany, Harfa, Háje, Eden, Čestlice
Možnost 2 - Novodvorská, Nové Butovice, Krakov

Termín: od 15.11 do 31.12.2019
Plat: 140 Kč/hod.
Pracovní doba: od 18.00 do cca 00.00

Požadujeme:

  • spolehlivost a flexibilita
  • zodpovědný přístup

Další informace:

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-19-339883

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 15. 10. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda:

140 Kč/hod

Požadované vzdělání:

Základní

Požadované jazyky:

Čeština (pokročilá)