PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ PRO PRŮMYSL 4.0’

Zlínský kraj | 40 000 - 70 000 Kč/měs

Náplň práce:

Náplní práce je analýza problémů, návrh, programování, testování a implementace řešení.
Tvorba Webových aplikaci v C#, HTML, CSS, JavaScript (TypeScript).

Požadujeme:

- nadšení pro programování a chuť řešit zpracování velkých dat
- prozákaznický přístup
- znalost C#, HTML, CSS, JavaScript (TypeScript)
- ochota rozvíjet jazykové znalosti - AJ/NJ

Další informace:

Benefity:
- možnost využívání Home-office
- flexibilní pracovní doba
- stravenky
- možnost profesního i kariérového růstu
- jazykové kurzy, vzdělávací aktivity

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 12-10-339982

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Zlínský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

40 000 - 70 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.