DLOUHODOBÁ BRIGÁDA NA LETIŠTI, až 175 Kč/h, 5:00 - 11:00 hod

Praha-Ruzyně | 110 - 175 Kč/hod

Náplň práce:

Pro mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky sídlící na Praze 6 hledáme brigádníky do SKLADU na sort zásilek.

  • Manipulace se zásilkami
  • Skenování nákladních listů
  • Nakládání a vykládání zásilek

Pracovní doba: Po - Pá: 5:00 - 11:00 (nutnost docházet min. 3 dny v týdnu dle domluvy)

Mzda: základ 135 Kč/hod
V době Vánoc (listopad a prosinec) navíc příplatek 15 Kč/hod., tzn. 150 Kč!
Po celou dobu briágdy máte dále nárok na příspěvek na dojíždění 158 Kč/den (cca dalších 25 Kč/hod do základu)

Lokalita: přímo vedle letiště V. Havla

Požadujeme:

  • Fyzická zdatnost - manipulace i s 50 kg zásilkami
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Možnost docházet min. 3 dny v týdnu

Další informace:

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-19-340090

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Ruzyně

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 18. 11. 2019 do 18. 11. 2019

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda:

110 - 175 Kč/hod

Požadované vzdělání:

Základní

Požadované jazyky:

Čeština (pokročilá)