ADMINISTRÁTOR/KA DATABÁZE S AJ, 20 h/týden

Praha-Chodov | 125 - 135 Kč/hod

Náplň práce:

Hledáš dlouhodobou brigádu? Mluvíš anglicky a máš chuť ji používat i v práci? Pak máme pro tebe zajímavou práci!

Tvojí náplní práce bude:
- Zadávání nových informací do databáze
- Kontrola dat v databázi a jejich úprava v případě potřeby
- Podpora technického oddělení
- Další administrativní úkony s tím spojené

Nástup: co nejdříve

Smlouva: dohoda o pracovní činnosti
Trvání smlouvy: dlouhodobá spolupráce na DPČ, 20 hod týdně flexibilně

Lokalita: Praha Roztyly

Požadujeme:

- Min. SŠ vzdělání, technického směru výhodou
- Alespoň krátkodobá zkušenost z administrativy
- Dobrá znalost angličtiny
- Uživatelská znalost MS Excel
- Spolehlivost
- Přesnost

Další informace:

Benefity:
- Práce v mezinárodní společnosti
- Důkladné zaškolení na pozici
- Získání praxe

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-19-337529

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Chodov

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 18. 11. 2019 do 18. 11. 2020

Mzda:

125 - 135 Kč/hod

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (pokročilá), Angličtina (pokročilá)