Přivýdělek na Vánoce Plzeň

Plzeň-Vnitřní Město, Plzeňský kraj | 100 Kč/hod

Náplň práce:

Chceš si přivydělat před Vánoci? Jsi komunikativní typ a ovládat tablet nebo smartphone je pro tebe hračka?

Pokud ano, pojď k nám na brigádu, vše Ti vysvětlíme a zaškolíme Tě.

Hledáme komunikativního brigádníka pro PODPORU ZNAČKOVÉ PRODEJNY v Plzni.

Co po Tobě budeme chtít?
- komunikaci se zákazníky čekajícími ve frontě
- nabídnutí kávy/čaje zákázníkům
- předvedení nejnovějších technologií a aplikací zakázníkům na prodejně
- předání informací o zakládních službách

Nástup: 15.11.2019 (smlouva do konce roku)
Plat: 100 Kč/hod.
Lokalita: Plzeň-město
Úvazek: 20 hodin týdně (flexibilita každý všední den spíše odpoledne, mohou se objevit i víkendy)

Požadujeme:

- komunikativnost a příjemné vystupování
- schopnost ovládat tablet/smartphone
- spolehlivost

Další informace:

Benefity:
- získání praxe
- příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- zaškolení

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 9-19-340527

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 15. 11. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda:

100 Kč/hod

Požadované vzdělání:

Základní

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)