ADMINISTRATIVA, dopolední směny, 15 500 Kč

Praha-Libeň | 15 500 Kč/hod

Náplň práce:

Může docházet každý den na dopolední směny a baví Vás administrativa? Pak hledáme právě Vás. Pošlete nám svůj životopis a odstartuje kariéru ve společnosti specializující se na kempingové zboží.

Vaší náplní práce bude:

  • Komunikace se zákazníky na recepci
  • Zpracování objednávek z firemního obchodu
  • Administrativa příchozích faktur
  • Zpracování odchozí a příchozí pošty a objednávka kurýrů
  • Administrativa letenek a ubytování

Lokalita: Praha 9
Nástup: IHNED
Pracovní doba: denně 9:00 – 14:00 (lze přizpůsobit, primárně však dopolední hodiny)
Mzda: 15 500 Kč

Požadujeme:

  • Příjemné vystupování
  • Časová flexibilita v dopoledních hodinách
  • Angličtina na základní úrovni (schopnost odpovědět na email)
  • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost.
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni

Další informace:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené/kalendářní rok
  • 3 sick days/kalendářní rok
  • stravenky
  • Cafeterie 1000Kč/m
  • občerstvení na pracovišti

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-19-337995

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Libeň

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 18. 11. 2019 do 18. 11. 2020

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda:

15 500 Kč/hod

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí), Angličtina (středně pokročilá)