Obchodní zástupce - milovník kávy!

Hlavní město Praha | 30 000 - 40 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte již zkušenosti s prodejem či jak obchodní zástupce?
Vaší silnou stránkou je komunikace a domluvíte se anglicky?
Chcete být součástí menšího a pohodového týmu?
Chcete si plánovat pracovní den dle svého?
Pokud je Vaší odpovědí ANO a ještě k tomu milujete kvalitní kávu, neváhejte se přihlásit na pozici Obchodního zástupce, kterou právě obsazujeme!

a co bude mít obchodní zástupce na starosti?

- řízení a rozvoj obchodních vztahů
- budování a rozvoj trvalé spolupráce s novými zákazníky
- hledání nových obchodních příležitostí
- příprava a realizace promo akcí a prodejních aktivit
- technická podpora a poradenství klientům
- mnoho dalšího

Lokalita: Praha 9
Nástup: Ihned/Dohodou

Požadujeme:

  • Praxe v oblasti prodeje- ideálně elektronického zboží
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Perfektní komunikační dovednosti
  • ŘP sk. B

Další informace:

Benefity:

  • neomezené množství kávy :)
  • flexibilní pracovní doba
  • firemní automobil
  • telefon pro soukromé účely
  • notebook pro soukromé účely
  • firemní akce

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-13-340542

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

30 000 - 40 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí), Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Firemní akce

Pozice je vhodná pro absolventy.