INŽENÝR KVALITY

Zlínský kraj | 30 000 - 45 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte zkušenosti s působením v oblasti kvality z výrobní společnosti? Baví Vás nastavování procesů a kontakt se zákazníkem? Ovládáte německý jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni?

Pak neváhejte a přihlaste se na aktuálně obsazovanou pozici: INŽENÝR KVALITY.

  • Řízení systému kvality a zodpovědnost za oblast kvality ve strojírenství/stavebnictví
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Analýza výstupů z výroby a správa dokumentace - směrnice normy, revize atd.
  • Příprava kontrolních plánů, účast na auditech

Požadujeme:

  • Praxe v oblasti kvality ve výrobní společnosti min. 1 rok
  • Znalost německého jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Technický background
  • Znalost norem ISO 9001, ISO 14001
  • Znalost nástrojů kvality
  • Komunikační a organizační schopnosti

Další informace:

Benefity:

  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové vzdělávání přímo na pracovišti
  • dotované stravování
  • profesní vzdělávání a rozvoj

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-30-340677

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Zlínský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

30 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina (mírně pokročilá)