LISAŘ (m/ženy) v OTROKOVICÍCH-VOLNÉ VÍKENDY, 22-24 000/měs)

Zlínský kraj | 22 000 - 24 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáte nenáročnou práci s jistotou měsíční mzdy od 22 000? Máte rádi volné víkendy? Dotované stravné nebo čisté pracovní prostředí?
Zkuste se za námi stavit na nezávaznou prohlídku a uvidíte.

- jedná se o práci ve 3 směnném provozu
- dělá se jen pondělí až pátek v 7,5h směnách
- práce je vhodná pro ženy i muže
- jedná se o výrobu pryžových výrobků

Požadujeme:

- dobrý zdravotní stav
- základní manuální zručnost

Další informace:

Benefity:
- měsíční prémie 3000 - 6000,-Kč
- dotované stravné
- doprava v rámci MHD (zastávka 10min od pracoviště)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-21-340736

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Zlínský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

22 000 - 24 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Základní