Obchodník - ERP systémy - vhodné i pro absolventy!

Brno

Náplň práce:

Orientujete se v oblasti IT a ERP systémů? Láká Vás obchodní pozice, na které máte již nějakou zkušenost? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis!

Na této pozici budete mít skvělou příležitost pracovat v úspěšné společnosti jako Obchodní zástupce.

Nápň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • aktivní komunikace se zákazníky společnosti
  • analýzy potřeb zákazníka, konzultační činnost
  • zpracovávání nabídek, příprava smluv
  • komunikace s obchodními partnery
  • soustavná péče o zákazníky
  • působnost celá ČR

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • juniorní obchodní profil, obchodní praxe alespoň 6 měsíců
  • orientace v oblasti informačních technologií, ERP systémů
  • dynamická osobnost, inovativní, kreativní
  • znalost AJ aspoň na mírně pokročilé úrovni
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • ochota cestovat

Další informace:

Benefity:
Nabízíme:

  • nestereotypní, danymickou a zajímavou práci s širokými možnostmi seberealizace
  • práci v příjemném kolektivu a 15 letou tradici společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • systém vzdělávaní

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 16-13-340817

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.