Mistr interní logistiky - 1 SMĚNA

Plzeň | 35 000 - 40 000 Kč/měs

Náplň práce:

Znáte logistické procesy a máte zkušenost s interní logistikou? Rád jste v čele týmu?
Máte také zkušenost s řízením VZV?

Máme pro Vás práci!

Budete působit jako Mistr interní logistiky. Vaší zodpovědností bude zajišťovat materiálový tok pro zajištění hladkého chodu výroby a koordinovat menší tým lidí. Vaším úkolem bude také hledat různá zlepšení v oblasti interní logistiky.

Nástup možný IHNED!

Požadujeme:

- Zkušenost na obdobné pozici či v logistice
- Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
- Řidičský průkaz VZV (nebo alespoň zkušenost)
- Znalost AJ nebo NJ na mírně pokročilé úrovni

Benefity:

- Finanční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky/příspěvek na stravování

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 9-13-340835

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

35 000 - 40 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)