PRŮMYSLOVÝ DESIGNER, textil

Jihočeský kraj | 40 000 - 60 000 Kč/měs

Náplň práce:

Chceš vést nové projekty v rámci globálního R&D centra zaměřeného na textil? Mluvíš anglicky? Perfektní! Už dnes dej mi o sobě vědět!

Jako PRŮMYSLOVÝ DESIGNER budeš:
- navrhovat nové produkty i procesy v textilním oboru
- spolupracovat s univerzitami a vědeckými ústavy
- vést vlastní inovační projekty
- účastnit se mezinárodní veletrhů

!Primárně cílíme na zkušené kandidáty, ale dáme šanci i absolventům!

Požadujeme:

- min. bakalářské vzdělání v technickém oboru – textil!
- znalost AJ min. na úrovní B1
- předchozí zkušenost v oblasti textilii VÝHODOU NIKOLI PODMÍNKOU

Další informace:

Benefity:
- zřízené mateřské centrum pro zaměstnankyně
- závodní stravování v areálu firmy s příspěvkem zaměstnavatele
- ubytovna hotelového typu pro zaměstnance
- týden dovolené navíc nad rámec daný zákonem
- firemní mzdový a vzdělávací systém umožňující kariérový růst každého zaměstnance

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 7-30-341229

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

40 000 - 60 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Bakalářské

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)

Benefity:

Firemní školka, Dovolená 5 týdnů, Ubytování / příspěvek na ubytování, Stravenky / příspěvek na stravování, Závodní stravování

Pozice je vhodná pro absolventy.