PLÁNOVAČ VÝROBY, až 40 000 Kč

Jihočeský kraj | 30 000 - 40 000 Kč/měs

Náplň práce:

Baví tě plánování a koordinování? Máš dobré organizační schopnosti a umíš pracovat v Excelu? Vyřídíš email či telefonát v angličtině? V tom případě jsi člověk, kterého hledáme!

Jako Plánovač výroby budeš:
- Vyřizovat objednávky zboží u dodavatelů
- Zajišťovat dopravu zboží a materiálu
- Připravovat podklady pro forecasty a plán výroby
- Starat se o databáze výrobků
- Kontrolovat příjemky zboží a faktury
- Optimalizovat skladové zásoby a sledovat dostupnosti zboží

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání
- znalost MS Office s důrazem na Excel
- angličtiny na úrovní B1 pro občasnou emailovou a telefonickou komunikaci
- ŘP skupiny B, aktivní řidič
- předchozí praxe v logistice ve výrobní firmě

Další informace:

Benefity:
- Smlouva na dobu neurčitou
- Roční bonus ve výši 10% z hrubé roční mzdy (podmíněno hospodářským výsledkem firmy a splněním osobních cílů zaměstnance)
- Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době (3% z hrubé měsíční mzdy)
- Stravenky 80 Kč bez doplatku zaměstnavateli
- 5 týdnů dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Firemní akce

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 7-13-341236

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

30 000 - 40 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)

Benefity:

Firemní akce, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Občerstvení na pracovišti