TEAM LEADER VE VÝROBĚ

Moravskoslezský kraj | 30 000 - 35 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte zkušenosti z výroby a rádi byste posunuli svou kariéru na vyšší úroveň? Do našich řad v Otrokovicích hledáme Team leadera!

  • Vedení výroby
  • řízení zaměstnanců - rozdělování úkolů, kontrola docházek, motivování zaměstnanců k co nejlepším výkonům
  • seřizování a základní opravy vstřikovacích zařízení
  • řešení operativních problémů
  • školení zaměstnanců
  • kontrola kvality

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenosti s údržbou a seřizováním
  • týmovou spolupráci
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • řidičský průkaz sk. B

Další informace:

Benefity:

  • závodní stravování
  • příspěvky na sport a volnočasové aktivity
  • mobilní tarif s neomezeným voláním a 10 GB dat

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-21-340850

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

30 000 - 35 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou