Administativa do start upu - absolventi vítáni!

Hlavní město Praha | 28 000 - 30 000 Kč/měs

Náplň práce:

Rozjíždíme nový projekt a hledáme šikovnou posilu do našeho start upu! Jsi komunikativní a chceš nasbírat nové administrativní zkušenosti? Rádi byste si pracovní dobu rozvrhli podle sebe? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Co budete mít za úkol?

- komunikaci s klienty - budete jim nápomocni se zodpovídání dotazů ohledně našeho nového benefitního systému
- administrativní podpora back office
- komunikace s ostatními odděleními
- práce v interním systému
- spolupráce na dalších projektech

Budete mít k dispozici home office, dog friendly kancelář, bohaté občerstvení na pracovišti a mnoho dalšího!

Náspu - ihned

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ
- komunikativní AJ - stačí na úrovni B1, nesmíte se bát hovořit, když by bylo sem tam potřeba
- výborné organizační schopnosti - jedná se o samostatnou pozici
- ochota učit se nové věci

Další informace:

Benefity:

  • až 25 dní dovolené
  • stravenky
  • home office
  • telefon k soukromým účelům
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • multisport
  • cafeterie
  • hrazené stravování
  • nadstandardní lékařská péče
  • příspěvek na dovolenou
  • dog friendly office

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-12-341260

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

28 000 - 30 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá), Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Dog - friendly office, Možnost občasné práce z domova, Dovolená 5 týdnů, Nadstandardní lékařská péče, Kafetérie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Mobilní telefon, Stravenky / příspěvek na stravování

Pozice je vhodná pro absolventy.