LINUX administrator

Moravskoslezský kraj

Náplň práce:

Hledáme nové posily do týmu v Ostravě!
Hledáme machry na LINUX, fajn a příjemné kolegy, kteří dokáží táhnout za jeden provaz a chtějí pracovat v nadnárodní společnosti s dlouhletou tradicí a silnou značkou! Hledáme LINUX ADMINISTRÁTORY - s praxí, i ty méně zkušené!

Vašim úkolem bude:

  • implementace zlepšení a návrhy týkající se výkonnosti systémů
  • zakládat nové systémy prostřednictvím požadavků
  • budete řešit Linux 2nd level task
  • zodpovídat za SUSE Linux operační systémy a jejich middleware
  • řešení aktualizace systémů (patching)
  • zodpovídat za kvalitu řešení
  • komunikace s interními zákazníky
  • provádět příčinnou analýzu

Požadujeme:

  • praxe na pozici Správce Unix/Linux OS (SUSE Linux znalost vítána)
  • znalost VMWare
  • znalost SaltStack, YAML výhodou
  • znalost ITIL výhodou
  • velmi dobrá znalost angličtiny, němčina výhodou
  • zájem o svůj odborný růst
  • komunikativnost a organizační schopnosti, týmovost

Další informace:

Benefity:
- flexibilní pracovní doba
- propracovaný systém benefitů
- příspěvek na důchodové pojištění
- 5 týdnů dovolené
13. plat = hrubé mzdy měsíční - 60% v létě, 30% před vánoci
14.plat ´podíl na HV, je to nenároková složka, takže může a nemusí být vyplácen, letos a loni to bylo 11.500 kč

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-10-341350

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá), Němčina (pokročilá)