NÁKUPČÍ, nepřímý nákup

Jihočeský kraj | 39 000 - 42 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte zkušenosti s nepřímým nákupem? Domluvíte se navíc německy a ideálně i anglicky? Poradíte si s Excelem? Pak nám pošlete svůj životopis, pro zahraniční společnost hledáme NÁKUPČÍ!

zajištění nákupu zboží a služeb dle potřeb společnosti (nepřímý materiál, spotřební zboží, náhradní díly, ochranné pomůcky, pracovní pomůcky)
vyjednávání s dodavateli, uzavírání smluv
optimalizace nákladů
správa skladových zásob, vedení skladu
kontakt s dalšími závody společnosti

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání
zkušenosti z oblasti nákupu (nepřímý nákup)
zkušenosti s vedením skladových zásob
schopnost komunikace v NJ
schopnost komunikace v AJ
znalost MS Office
spolehlivost
ŘP sk.B, ochota cestovat

Další informace:

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 7-13-341325

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

39 000 - 42 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina (pokročilá), Angličtina (středně pokročilá)