PRAVIDELNÁ BRIGÁDA ve výrobě - 3dny v týdnu!

Brno | 140 Kč/hod

Náplň práce:

Potřebujete si přivydělat a nevíte kde? Už nehledejte!! :)

Co Vás čeká?

Vaší náplní práce bude:
- Montáž výrobků dle daných postupů a instrukcí,
- Fyzicky nenáročná manuální práce,
- Jednoduché testování a kontrola výrobků
- Balení a označování výrobků

- Místo výkonu práce - BRNO SLATINA (15 minut z Úzké autobusem)

Směnnost:

Jedná se o práci v jednosměnném provozu - 12ti hodinové a pouze denní směny.

Možnost pracovat:

Nejlépe pravidelně od NEDĚLE do ÚTERÝ anebo od STŘEDY do PÁTKU.
Případně dle dohody možnost přidat i další směny, příp. i sobotu nebo směny pozměnit.

Požadujeme:

- Manuální zručnost a šikovnost
- Časová flexibilita, ochota pracovat dle dohody
- Čistý trestní rejstřík
- Schopnost číst pracovní instrukce a dodržovat je
- Ochota pracovat 12ti hodinové směny

DŮLEŽITÉ:
- Nástup po dohodě ihned nebo od BŘEZNA 2020
- Termíny: BŘEZEN
- Lokalita: BRNO SLATINA

Další informace:

Benefity:
- Práce 3 dny v týdnu (denní směny)
- Zajímavá mzda
- Příplatky

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-18-350181

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 1. 3. 2020 do 30. 4. 2020

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda:

140 Kč/hod

Požadované vzdělání:

Základní

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.